≫ قوانین و مقررات

 

قابل توجه دوستان عزیز :

این سایت برای فروش و خدمات پس از فروش و همچنین برگزاری رویدادهای مربوط به بازی دوران افتخار راه اندازی شده است و کلیه اصول و رویه‏‌های آن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک ، قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و دستورالعمل های بنیاد ملی بازیهای رایانه ای است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است . در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های ما تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

اطلاعیه ها و مقررات مندرج به شرح ذیل جهت حصول امنیت و ارائه خدمات پایدار به کاربران تدوین شده است .


1- شما دوست عزیز به عنوان خریدار بازی های این سایت در واقع حق استفاده از آن را (طبق شرایط مندرج در بخش توضیحات و معرفی بازی) خریداری می نمایید ، بنابراین جهت اعطای حق استفاده ، یک کد شناسه پس از خرید بازی به شما ارائه شده که می توانید از روشهایی که در بخش کاربری سایت اعلام شده است ، نسبت به فعالسازی بازی اقدام نمایید .


2- تمامی مراحل ارائه خدمات توسط نرم افزار سایت همراه با ip کاربر ثبت شده و هرگونه تلاش در جهت استفاده نادرست از امکانات توسط کاربران پیگرد قانونی خواهد داشت .


3- پس از خرید و دریافت کد شناسه آن ، برای محصولاتی که به صورت دیجیتالی ( دانلود فایل بازی ) منتشر می شوند و یا ارسال فیزیکی بسته بصورت پستی ، امکان عودت و یا مرجوع کردن وجود نخواهد داشت .


4- تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، این سایت هیچ گونه مسئولیتی ندارد.


5- در صورت اتمام کالا سایت دوران افتخار حق لغو سفارش و استرداد مبلغ را برای خود محفوظ می دارد .


6- هرگونه اشکال در روند ارائه خدمات و یا فروش بازی و یا شکایت و انتقادات مطروحه توسط کاربران می بایست از طریق بخش پشتیبانی سایت دوران افتخار پیگیری و در صورت امکان رفع شود .


7-سایت دوران افتخار خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق ثبت یک تیکت در بخش پشتیبانی سایت آن را با ما در میان بگذارید.


8- استفاده یا خرید محصولات سایت دوران افتخار به منزله موافقت با قوانین سایت می باشد .

از اعتماد و همراهی شما متشکریم

پشتیبانی   ۲۲ آبان ۱۴۰۰